8,5 mln m2 powierzchni w zarządzaniu w każdej kluczowej lokalizacji w Polsce

Blue Assets oferuje kompleksowe usługi zarządzania nieruchomościami, usługi zarządzania aktywami i najmu m.in. tworzenie strategii portfela, koordynacja oraz zarządzanie najmem, współpracę z najemcami, przegląd czynszów, poszukiwanie nowych najemców oraz monitorowanie zgodności z umowami najmu.

Dodatkowo firma realizuje usługi marketingowe dla aktywów, m.in. z zakresu PR, tworzenia i przygotowywania strategii marketingowych, organizacji imprez czy badań marketingowych.

160 budynków

magazynowych i biurowych
na terenie Polski

ponad 670

zadowolonych Właścicieli
budynków i Najemców

90 pracowników

w 11 biurach
regionalnych

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i zaangażowani pracownicy z dużym doświadczeniem w zarządzaniu nieruchomościami (90 osób w Warszawie i w biurach regionalnych). Rozumiemy specyficzne potrzeby naszych Klientów, dlatego nasze działania dotyczące nieruchomości są dopasowane do ich potrzeb. Regionalna struktura biur umożliwia wszystkim klientom i najemcom łatwą komunikację z dedykowanymi zarządcami nieruchomości.

Anna Kordos

Head of Property Management

Odpowiedzialna za całość portfela nieruchomości Blue Assets.

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży nieruchomości, głównie w sektorze przemysłowym.

Od 16 lat w Panattoni. W latach 2006-2009 była odpowiedzialna za działania deweloperskie w Poznaniu i na Śląsku, a od 2009 roku kieruje działem usług zarządzania nieruchomościami w Polsce.

Przed dołączeniem do Panattoni, Anna zdobywała doświadczenie pracując dla dewelopera przemysłowego Menard Doswell & Co, gdzie rozpoczęła pracę w 1999 roku jako asystentka sprzedaży, a po kilku latach kontynuowała karierę jako zarządca nieruchomości.

Anna jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego w zakresie Zarządzania Nieruchomościami.

Magda Kilijańska

Asset and Investment Management Director

Odpowiedzialna za całość portfela nieruchomości Blue Assets.

Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w branży nieruchomości.

Przez ostatnie 3 lata jako Asset & Investment Management Director zajmowała się z ramienia firmy Panattoni kontaktami z Inwestorami, zabezpieczaniem ich celów biznesowych oraz nadzorowaniem kwestii najmu i zarządzania nieruchomościami.

Przed dołączeniem do Blue Assets, Magda zdobywała doświadczenie w dziale Leasingu i Developmentu spółek P3 Logistic Parks and Jartom Commercial Real Estate Agency oraz Panattoni.

Magda jest absolwentką programu Executive MBA oraz magistrem prawa.

Joanna Fajkowska

HR & Operations Director

Joanna Fajkowska to doświadczona specjalistka z 16-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości.

Od 15 lat związana jest z firmą Panattoni, gdzie zajmowała różne stanowiska operacyjne i managerskie. W latach 2008-2012 koordynowała realizację projektów szytych na miarę w Polsce i działań deweloperskich w rejonie Wrocławia, a od 2013 roku kierowała działem administracji. W 2015 roku zbudowała podstawy działu IT i HR, gdzie objęła stanowisko dyrektora. Przez wiele lat była odpowiedzialna za koordynację działań pomiędzy różnymi działami firmy oraz za nadzór nad codziennymi operacjami.

Przed dołączeniem do Panattoni, pracowała w daw. Ministerstwie Rozwoju Regionalnego oraz w Immo Industry Poland.

Joanna ukończyła Instytut Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydział Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego o specjalizacji Gospodarka Przestrzenna.